Содржина

Наsорник школе на замени налази се у незгодној ситуацији када добије задатак да угаси пропали школски музички програм. Успут се суочава са сопственом музичком прошлошќу.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Сатин (2011)

  image
  Пропаднат пејач од Лас Вегас, Џек Сатин, нема пари, нема работа и е во заблуда дека ќе се прослави. Кога е принуден да го напушти Вегас, се пакува во својот стар...
 • Мулин руж (1952)

  image
  Хенри де Тоулоусе-Лаутрец често посеќује Мулине Роуге, у којем испија коњак и црта скице певачица и плесачица. Иако је син племиќа, његов је живот испуњен...
 • Ниk и Нopa (2008)

  image
  Обидувајќи се да ја избегне опсесијата со девојка која само што ја изгубил, едно момче бара помош од непозната девојка која го води на романтична лудорија низ...
 • Мандолината на капетанот Корели (2001)

  image
  Кога рибар оди да се бори со грчката армија за време на Втората светска војна, неговата свршеничка се вљубува во локалниот италијански командант.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.