Three things in life can not be hidden "love, smoke and lack of money". The social society and the events behind the business world are told.

Transmetimet në kanale:

Hayat TV  FOX TR  

Episodi vijues:

Nesër
09:55
Forbidden Fruit 1, Ep. 79 ®
Nesër
20:00
Forbidden Fruit 1, Ep. 80
Nesër
01:15
Forbidden Fruit
e enjte
09:55
Forbidden Fruit 1, Ep. 80 ®
e enjte
20:00
Forbidden Fruit 1, Ep. 81
e premte
00:45
Forbidden Fruit
e premte
09:55
Forbidden Fruit 1, Ep. 81 ®
e premte
20:00
Forbidden Fruit 1, Ep. 82
e shtunë
01:45
Forbidden Fruit
e shtunë
10:15
Forbidden Fruit
e shtunë
11:10
Forbidden Fruit 1, Ep. 78 ®
e shtunë
11:55
Forbidden Fruit 1, Ep. 79 ®
e shtunë
13:00
Forbidden Fruit 1, Ep. 80 ®
e shtunë
13:50
Forbidden Fruit 1, Ep. 81 ®
e shtunë
14:40
Forbidden Fruit 1, Ep. 82 ®
e diel
01:45
Forbidden Fruit
31.10.21
21:30
Forbidden Fruit
1.11.21
09:55
Forbidden Fruit 1, Ep. 82 ®
1.11.21
18:00
Forbidden Fruit
1.11.21
20:00
Forbidden Fruit 1, Ep. 83
REKOMANDIMET
 • Herxhai (2019)

  Sot
  image
  In the center of the story is the fate of a young man named Miran, whose parents died through the fault of a man who became his mortal enemy. In order to avenge...
 • Stambolli i pamëshirshëm (2019)

  Sot
  image
  Seher lives in Istanbul with three children. The encounter of Seher and Agah will affect everyone's life.
 • Pitanje časti (2013)

  Sot
  image
  The main character is a girl who lives in the suburbs of Istanbul. All her thoughts together about how to get out of poverty and miserable life and enter the...
 • Urgjenca e Cikagos (2015)

  Sot
  image
  Një emocion përmes kaosit të përditshëm të spitalit më eksploziv të qytetit dhe ekipit kurajoz të mjekëve që e mbajnë atë së bashku. Ato do të trajtojnë raste...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.