AKTORËT

ZERI

REGJIA

SKENARISTI

KRIJUESI

REKOMANDIMET
 • Urgjenca e Cikagos (2015)

  image
  Një emocion përmes kaosit të përditshëm të spitalit më eksploziv të qytetit dhe ekipit kurajoz të mjekëve që e mbajnë atë së bashku. Ato do të trajtojnë raste...
 • A Place in the Sun (1996)

  image
  The daily events of the inhabitants of the "Palladini Palace" are intertwined with each other between love stories and deceptions, and the splendid Gulf of Naples...
 • The good doctor (2017)

  image
  Shaun Murphy, një kirurg i ri me autizëm dhe sindromën Savant, rekrutohet në njësinë kirurgjikale të një spitali prestigjioz.
 • Babil (2020)

  image
  The series explores the life of Irfan, an idealistic professor who is upset by his unfair dismissal and is trying to care for his sick son. As the doors close one...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.