Neil Burger

Ditëlindje: 1963

Regjia:

 1. 6. Billions (2016), Seriale

Skenaristi:

 1. ...
  (screenplay)

Regjisori:

 1. ...
  executive producer
 2. 3. Besnikja (2016), Film
  ...
  executive producer
 3. ...
  executive producer

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.