Vlerësimi: 2.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.13/10
(15 Voto)

Fotot

KardashiansKardashiansKardashiansKardashiansKardashiansKardashiansKardashiansKardashiansKardashiansKardashiansKardashiansKardashiansKardashians
REKOMANDIMET
 • Kurt seit dhe sura (2014)

  e martë
  image
  The love story of Kurt Seyit, an army major, and Sura, an attractive girl.
 • Cvat lipe na Balkanu (2011)

  e martë
  image
  Radnja serije smeštena je poratni Beograd od 1945. do 1962. godine. U vremenu velikih posleratnih promena dok Beograd vida rane nastale u ratu, jedna porodica...
 • Pitanje časti (2013)

  e martë
  image
  The main character is a girl who lives in the suburbs of Istanbul. All her thoughts together about how to get out of poverty and miserable life and enter the...
 • Grey's Anatomy (2005)

  e martë
  image
  A drama centered on the personal and professional lives of five surgical interns and their supervisors.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.