Vlerësimi: 2.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.13/10
(15 Voto)
REKOMANDIMET
 • Kava s mirisom žene (2021)

  e martë
  image
  Every year, Gaviota and her mother arrive at Hacienda Casablanca to pick up the coffee from the second harvest of the year, but they hope that their next visit...
 • Shamikuqja (2011)

  e martë
  image
  Ilyas as Asiye are 2young adults living in a village in turkey. Both are being pressured by their parents. ILyas due to his love to motorcycles and Asiye because...
 • Degrassi: Gjenerata e re (2001)

  e martë
  image
  Brezi i ardhshëm i studentëve në Degrassi janë këtu. Degrassi: Gjenerata Tjetër zhvillohet 14 vjet pas shfaqjes së hitit të kultit "Degrassi Junior High" pasi...
 • Šaptačica duhovima (2005)

  e martë
  image
  Melinda Gordon inherited her "gift" - the ability to see and talk with the spirits of dead people - from, and was coached in its use by her grandmother. Running...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.