poster

Kardashians

Keeping Up with the Kardashians (2006)

Dramë, Familjar, Reality show | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 2.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.13/10
(15 Voto)

A peek inside the exploits and privileged private lives of the blended Kardashian-Jenner family, including sisters Kim, Kourtney and Khloé.

Transmetimet në kanale:

E!  

Ishte në kanal:

RTL Zwei  B92  Puls4  RTL2  

Episodi vijues:

Nesër
18:00
Keeping Up With The Kardashians 19, Ep. 40
Nesër
23:00
Keeping Up With The Kardashians 19, Ep. 40
REKOMANDIMET
 • Specijalizant (2018)

  Sot
  image
  It centers on an idealistic young doctor who begins his first day under the supervision of a tough, brilliant senior resident who pulls the curtain back on all of...
 • Mala kuća u preriji (1974)

  Sot
  image
  The life and adventures of the Ingalls family in the nineteenth century American Midwest.
 • Pitanje časti (2013)

  Sot
  image
  The main character is a girl who lives in the suburbs of Istanbul. All her thoughts together about how to get out of poverty and miserable life and enter the...
 • Downton Abbey (2010)

  Sot
  image
  Lord Crawley sees his family heritage, especially the grand country home Downton Abbey, as his mission in life. The death of his heir aboard the Titanic means...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.