Слики

УќуткивањеУќуткивањеУќуткивањеУќуткивање

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Врвот на пиштолот (2016)

  image
  Животот на поранешниот федерален агент Декер (Стивен Сигал) драстично се менува кога тој спасува жена од гангстер кој ја малтретира, што резултира со смрт на...
 • Добре дојдовте во стапица (2013)

  image
  Поранешниот криминалец Џејкоб Стернвуд е принуден да се врати во Лондон од своето засолниште на Исланд кога неговиот син ќе се вплетка во грабеж кој тргнува...
 • Блиц (2011)

  image
  Детективот Том Брант добива задача да го спречи серискиот убиец, којшто убива само полицајци. Блиц е убиец што немилосрдно убива цајкани, а што е најлошо, остава...
 • Скала на агресијата (2012)

  image
  На големиот мафијашки шеф Белаванс ќе му украдат половина милион долари. Тој ќе испрати екипа убијци за да ја пренесат пораката до крадците за кои се сомневаат...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.