рејтинг: 5.2/10
Оценка на корисникот: 6.33/10
(3 гласови)

СОДРЖИНА

Под будним оком цењеног полицијског ветерана Маркуса (Самјуел Л. Џексон), храбри детектив Езекиел "Зеке" Банкс (Крис Рок) и његов партнер (Макс Мингела) преузимају истрагу убиства која језиво подсеќају на страшну прошлост. Заробљен у продубљујуќој мистерији, Зеке се нашао у средишту морбидне игре убице.

Слики

Спирала: Из Књиге ТестераСпирала: Из Књиге ТестераСпирала: Из Књиге ТестераСпирала: Из Књиге ТестераСпирала: Из Књиге ТестераСпирала: Из Књиге ТестераСпирала: Из Књиге ТестераСпирала: Из Књиге ТестераСпирала: Из Књиге ТестераСпирала: Из Књиге ТестераСпирала: Из Књиге ТестераСпирала: Из Књиге ТестераСпирала: Из Књиге ТестераСпирала: Из Књиге Тестера

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Доверливо од Л.А. (1997)

  image
  Лос Анџелес, 1953 г. Под лажниот сјај на Холивуд се крие град исполнет со криминал. Додека истражуваат брутално убиство, тројца полициски детективи повторно...
 • D - Tox (2002)

  image
  Џејкова девојка Мети постаје талац опасног човека, који прети да ќе је убити. Мелој прекасно стиже и налази Мери мртву. Једина жеља му је да убицу изведе пред...
 • Макабро (2019)

  image
  Во 1990-тите, двајца млади браќа биле обвинети за брутални убиства во Бразил. Полковник Тео дознава дека пресудата од печатот, полицијата и локалното општество е...
 • Смртоносен меден месец (2010)

  image
  Една двојка се венчаат на Хаваите, и се упатуваат на крстарење на меден месец каде што работите одат ужасно во погрешен правец.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.