poster

Сложувалка на стравот Х

Saw X (2023)

Xорор, Трилер, Mистерија | САД, Мексико, Канада
Режисер: Kevin Greutert

Каде да се погледне
Во кината од 28.9.23
Cineplexx
Оценка на корисникот: 9.8/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Во потрага по процедура која ќе го излечи неговиот рак, Џон Крејмер се упатува кон Мексико за да се подложи на експерименталната терапија, за да открие дека бил жртва на измама. Но сега измамниците стануваат плен во новата игра на Џигсо.

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.