poster

Сѐ уште верувам

I Still Believe (2020)

Режисер: Andrew Erwin, Jon Erwin

Каде да се погледне
U kinima od 26.3.20
Cineplexx
Ocjena korisnika: 10/10
(3 glasa)

СОДРЖИНА

Вистинската приказна на музичката ѕвезда Џереми Камп и неговото патување меѓу љубов и загуба кое на крај ќе покаже дека секогаш има место за надеж.

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
 • Што знаеше Мејзи (2012)

  денес
  image
  Приказна за проблемите на едно мало девојче додека нејзините родители се борат за старателство. Филмот е раскажан низ очите на хероината на филмот, Мејзи, која се...
 • И сонцето е ѕвезда (2019)

  денес
  image
  Оваа симпатична младешка драма ја следи практичната тинејџерка Наташа која си пркоси себеси и се вљубува во момчето Даниел на улиците на Њујорк само неколку часа...
 • Засолниште меѓу облаците (2018)

  денес
  image
  Бесник е осамен овчар и посветен муслиман. Тој е син на мајка католичка и на татко бивш комунист за кој се грижи во планинското село. Таму христијаните и...
 • Киклоп (1982)

  денес
  image
  Drama. Zagreb uoči Drugog svjetskog rata. Mladi intelektualac, kazališni kritičar i pjesnik Melkior Tresić provodi noći u poznatoj kavani, raspravljajući u dimu...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: polica privatnosti.