Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Наопачке (1999)

  денес
  image
  Након продукције 'Принцеза Ида' сусреќу се с прилично лошим коментарима, па фрустирани тиме, однос измеѓу Гилберта и Сулливана почиње пуцати. Њихови их пријатељи...
 • Леони (2010)

  денес
  image
  Познатиот режисер Хисако Матсуи ни ја прикажува вистинската животна приказна за Леони Гилмур, американска уредничка и новинарка од почетокот на 20. век, која се...
 • Банда Гридирон (2006)

  денес
  image
  „Банда Гридирон“ е приказна за службеникот во затвор за малолетници, Шон Портер, кој прави фудбалски тим од опасни затвореници тинејџери како начин да ги научи да...
 • Волшебникот на лагите (2017)

  денес
  image
  Со Роберт де Ниро во главната улога како Берни Медоф и со Мишел Фајфер како неговата сопруга Рут, оваа драма на ХБО ги прикажува настаните што довеле до...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.