СОДРЖИНА

Кад млади Јамес Цлаyтон (Ц. Фаррелл) демонстрира могуќности свог компјуторског програма, искусни агент ЦИА-е, Wалтер Бурке (А. Пацино), ловац на таленте, покушава га наговорити да се прикључи програму обуке за врхунске агенте. Цлаyтон га одбије, али кад Бурке спомене његова оца, предомисли се очекујуќи да ќе од Буркеа дознати како му је настрадао отац прије десетак година. Мјесто обуке је такозвана фарма, а обука дуга, захтјевна и опасна. Кад Цлаyтон постигне најбоље резултате, Бурке му додијели специјални задатак. Треба открити како двострука агентица Лаyла (Б. Моyнахан), Цлаyтонова колегица с обуке и дјевојка која му се свиѓа, износи повјерљиве податке из агенције...

Слики

РегрутРегрутРегрутРегрут

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Вондер Вуман (2017)

  среда
  image
  Кога еден пилот се урива и раскажува за конфликтот во надворешниот свет, Амазонката Дијана го напушта својот дом, убедена дека може да ја спречи заканата. Во...
 • Црвениот орел (2011)

  среда
  image
  Шпанија во текот на 60-те години од 17 век. За да се постигне мир меѓу Шпанија и Португалија, во Мадрид се одржува собир на високи претставници и моќни луѓе од...
 • Без милост (2009)

  среда
  image
  Откако ќе отслужи половина од затворската казна заради убиство во самоодбрана, Џон ќе биде пуштен на слобода условно. Наскоро ќе дознае дека токму сопругата на...
 • Solis (2018)

  среда
  image
  When Troy Holloway wakes up to find himself trapped aboard a drifting escape pod shooting towards the Sun he quickly realises the true terror of his situation....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.