рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 7.7/10
(54 гласови)

Содржина

По отслужувањето на затворската казна, Мичел (Колин Фарел), има намера да води чесен живот, па наскоро се вработува како телохранител на ѕвездата Шарлот (Кира Најтли), која нема мир од папараците. Тие двајца ќе се зближат, но за услугите на Мичел е заинтетесиран и моќниот гангстер Гент...

Слики

Булевар ЛондонБулевар ЛондонБулевар ЛондонБулевар ЛондонБулевар ЛондонБулевар ЛондонБулевар ЛондонБулевар ЛондонБулевар ЛондонБулевар ЛондонБулевар ЛондонБулевар ЛондонБулевар ЛондонБулевар Лондон

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.