СОДРЖИНА

Кога доаѓа до меѓународен граничен спор помеѓу САД и Канада, суперполицајците се повикани да постават нова патролна станица на автопатот во спорната област. Следува неконвенционална полициска дејност, а резултатот е „Супер полицајци 2“.
Омилениот полициски тим се враќа со второто продолжение на култната комедија „Супер полицајци“. Кога доаѓа до меѓународен граничен спор помеѓу САД и Канада, суперполицајците Мек, Торни, Фостер, Ребит и Фарва се повикани да постават нова патролна станица на автопатот во спорната област. Следува неконвенционална полициска дејност, а резултатот е „Супер полицајци 2“.

Слики

Супер полицајци 2Супер полицајци 2Супер полицајци 2Супер полицајци 2Супер полицајци 2Супер полицајци 2Супер полицајци 2Супер полицајци 2Супер полицајци 2Супер полицајци 2Супер полицајци 2Супер полицајци 2Супер полицајци 2Супер полицајци 2Супер полицајци 2Супер полицајци 2Супер полицајци 2Супер полицајци 2Супер полицајци 2Супер полицајци 2Супер полицајци 2

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Муволовка (2011)

  image
  Трип Кенеди (Патрик Демси), по малку нестабилен, оди во банка да изврши уплата пред самото затворање. Одеднаш, во банката ќе влезат две различни банди за да ја...
 • Ексклузивна вест (2006)

  image
  Сандра Прански је студенткиња журналистике која путује у Енглеску да би посетила пријатеље. Она одлази на шоу маѓионичара Сида Вотермана Спелдинија, који је...
 • Преспивање (2015)

  image
  Алекс (Адам Скот), Емили (Тејлор Шилинг) и нивниот син Р. Џ. пред кратко време се преселиле во Лос Анџелес од Сиетл. Чувствувајќи се изгубени во новиот град, тие...
 • Паулета (2012)

  image
  Полет и њен покојни муж држали су ресторан. Када је он умро она остаје сама, ксенофобична каква је, а њена пензија није довољна да она преживи. Заплењена јој је...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.