СОДРЖИНА

Тројица браќе ќе морати да удруже снаге с легендарним Брусом Вилисом, када трговци људима најмлаѓем брату отму вереницу.
Браќа. Војници. Пријатељи. Мушкарци Макгрегор клана - Брендан, Деклан и Роман - увек стављају породицу на прво место. Најстарији брат Деклан се бори с посттрауматским синдромом, средњи брат Брендан је ожењен са Џесом, и сада се најмлаѓи брат Роман верио са Мијом. Брендан је такоѓе ветеран, али за разлику од Деклана, пронашао је стабилан живот. Али, током Мијине девојачке вечери, све се мења. Мију отимају трговци људима, па ќе браќа Макгрегор морати да покажу своје војничке способности, али и снагу породице како би спасили Мију.

Слики

Закон насиљаЗакон насиљаЗакон насиљаЗакон насиљаЗакон насиљаЗакон насиља

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Опасност во Бангкок (2008)

  image
  Џо (Н. Кејџ) е платен убиец кој зад себе има долга „кариера“ и е многу ценет. Тој е на тајна мисија во Бангкок, каде што во рок од еден месец мора да убие...
 • Добри луѓе (2014)

  image
  Кејт Хадсон и Џејмс Франко се среќен пар кој живее мирен живот. Единствен проблем им е недостаток на пари за секојдневнен живот и за купување сопствен стан. Кога...
 • Фатени во заседа (2013)

  image
  Агентот Максвел ќе започне темелна истрага против озлогласениот дилер на кокаин Винсент Камастра. Кога агентката Беверли Ројс ќе западне во неволја, за Максвел...
 • Прострелни рани (2001)

  image
  Орин Бојд, полицајац из Детроита, ради свој посао не придржавајуќи се прописаних правила. Након што спасе потпредседника кршеќи све налоге које је добио,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.