СОДРЖИНА

Младиот музичар Ерик Дравен и неговата вереница ги убиваат на ден пред свадбата. Точно година дена по смртта, Ерик станува од гробот со помош на еден таинствен гавран за да ги најде убијците и да ги натера да одговараат за своите злосторства.

Слики

MiramaxЧавкаЧавкаЧавкаЧавкаMiramaxЧавкаMiramaxMiramaxЧавкаMiramaxЧавкаЧавка

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Гоустрајдер (2007)

  image
  Преку ден, Џони Блејз е еден од најпознатите каскадери во светот, но навечер тој се претвора во неуништливиот антихерој на мотор, познат како Гоустрајдер. Од...
 • Подземен свет: Подемот на врколаците (2009)

  image
  Вечна битка меѓу аристократските вампири и нивните некогашни робови- врколаците. Меѓусебни непријатели илјадници години кои водат беспоштедна војна која почнала...
 • Сеништен возач: Духот на одмаздата (2011)

  image
  Николас Кејџ е повторно во улога на Џони Блејз. Во новата визија на режисерите Марк Невелдин и Брајан Тејлор, Џони уште се бори со своето проклетство на ѓаволски...
 • Томб Рајдер (2018)

  image
  Лара Крофт (Алиша Викандер), жестоката самостојна ќерка на ексцентричен авантурист кој исчезнува кога таа е одвај тинејџерка, оди над своите можности кога го...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.