СОДРЖИНА

Трагична смрт прекрасне младе девојке покреќе напету игру мачке и миша измеѓу ловца Џона Муна и окорелог криминалца. Џона је напустила жена са дететом, а у покушајима да их врати почињу му се догаѓати чудне ствари. Једног дана у својој шупи проналази тело мртве девојке.

Слики

Смртоносна играСмртоносна играСмртоносна играСмртоносна играСмртоносна играСмртоносна играСмртоносна играСмртоносна играСмртоносна играСмртоносна игра

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Полициска приказна (1975)

  image
  „Полициска приказна“ ја прикажува автентичната приказна за ловот на опасниот криминалец Емил Бусон (Жан-Луј Тринтињан), кој побегнал од затвор во 1947 година. Во...
 • Фарго (1996)

  image
  Продавачот на коли Џери, длабоко во долгови, планира да најми некој да ја киднапира жена му за да бара откуп од нејзиниот богат татко. Но сето тоа не оди според...
 • Дан обуке (2001)

  image
  Џејк Хојт је млади полицијски детектив који је на почетку, чини се, успешне каријере. Напредак у лосанѓелеском одељењу за наркотике би Џејку омогуќио да збрине...
 • Касапски кучиња (1992)

  image
  Џо Кабот е искусен криминалец кој собира група крадци за да извршат кражба на дијаманти. Важен дел од неговиот план е крадците да не се познаваат меѓусебе, за...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.