СОДРЖИНА

Кад током породичног одмора излет бродом крене по злу, лекар, његова супруга и шестогодишњи син наѓу се заробљени на пустом острву.
Изоловане и саме, без хране и воде, након неколико дана напокон их пронаѓе локални рибар. Али, њихов спас постаје права ноќна мора кад рибари отму супругу и сина, захтевајуќи откупнину за њихов повратак. Очајни отац мора што пре да пронаѓе отмичаре и спасе породицу.

Слики

ИзнудаИзнудаИзнудаИзнудаИзнуда

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Осамениот ренџер (2013)

  понеделник
  image
  Индијанскиот воин Тонто (Џони Деп) и шерифот Џон Рид (Арми Хамер) се спротивни личности кои ги спојува судбината и потребата да се здружат за да се борат против...
 • Watch the Sunset (2017)

  вторник
  image
  In a single afternoon a man comes to grips with the power of his past when his estranged family becomes tangled in its web.
 • Растурач (2010)

  вторник
  image
  Дејв Лизевски е незабележителен средношколец и обожавател на стрипови кој живее сам со татко си. Неговиот живот не е премногу тежок. Сепак, еден ден тој носи...
 • Бладшот (2020)

  вторник
  image
  Реј, елитен војник кој бил убиен во битка, е вратен во живот со напредна технологија што му дава моќ на натчовечка сила и брзо лекување. Тој бега од создавачите и...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.