СОДРЖИНА

Експерт за сплаварење по диви води го води семејството на патување по реката за роденденот на синот. Неочекувана средба ја претвора семејната забава во терор и ги загрозува нивните животи.

Слики

Дива рекаДива рекаДива рекаДива рекаДива рекаДива река

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Лилијан (2019)

  денес
  image
  Лилијан, емигрантка заглавена во Њујорк, одлучува да се врати во родната Русија и решително го започнува долгото патување. Филм за патешествие што се одвива преку...
 • Мисија на Марс (2000)

  денес
  image
  2020. Првата мисија на Марс со екипаж слетува на црвената планета. Но, на Марс има голема тајна што води до катастрофа и го уништува екипажот. По последната...
 • Островот на шепотењата (2007)

  денес
  image
  Четиринаесетгодишната Сем Далтон одлучува да го спаси својот единствен дом - уништениот и правлив ранч наречен Римска принцеза. Сем пишува до еден свој далечен...
 • Каде што се дивите (2009)

  денес
  image
  Деветгодишниот Макс бега од дома и плови преку морето за да стане крал на земјата „Каде што се дивите“. Кралот Макс владее со чудесниот свет на џиновските,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.