СОДРЖИНА

Kada Max dozna da je njegova nova djevojka Evelyn jako manipulativna i opasna, on se boji prekinuti tu vezu. No umiješa se sudbina i Eveyln pogine u strašnoj nesreći. Nakon nekoliko mjeseci Max upozna svoju djevojku iz snova, Oliviju. Nova romansa napreduje no sve dođe u opasnost kada se Evelyn vrati natrag iz groba i zahtijeva nastavak veze.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Заборавени жени (2006)

  денес
  image
  Шарлот (М. Рингволд) е адвокатка, несреќна во љубовта. Габриел (М. Хамфри) е згоден странец, кој страда од амнезија. Шарлот не може да му помогне, но може да се...
 • Снимка на секс (2014)

  денес
  image
  Кога Џеј (Џејсон Сигел) и Ени (Камерон Дијаз) се сретнаа првпат, нивната романтична врска беше интензивна, но по десет години брак и со две деца, на искрата на...
 • Нејзиниот најдобар пријател (2008)

  денес
  image
  Мери е цинична музичка критичарка. Нејзиниот брак е пропаднат, а таа не е во состојба да се помири со тоа и не сака повторно да се отвори за љубовта. Поминувајќи...
 • Љубов и други проблеми (2012)

  денес
  image
  Вили, 25, е мрачна поранешна детска ѕвезда кој успешно го избегнува неговиот шбалерисувачки рок енд рол татко со години. Се се променува кога неговиот татко ќе се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.