СОДРЖИНА

Трудејќи се да врзе крај со крај додека се грижи за помладата сестра, Џејк Риверс воопшто нема среќа откако Молихан Трајбал Казино дојде во нивниот мал рурален град. Продавниците се затвораат, пријателите остануваат без работа, неговата сопруга не може да забремени... и Џејк доаѓа до точка на пукање. Ја изгуби битката, но не и војната. Џек и група отпадници кројат план како да ги казнат измамниците кои раководат со казиното и да го изведат грабежот на векот.

Слики

Риверс 9

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Капетанка Марвел (2019)

  недела
  image
  „Капетанка Марвел“ ја прикажува Керол Денверс, која станува една од најмоќните суперхеројки. Кога една меѓугалактичка војна стигнува до Земјата, Керол се наоѓа во...
 • Вселенски војници 3 (2008)

  недела
  image
  Каспер ван Диен се враќа у новом наставку хит филма из 1997. о раси ванземаљаца званих „бубе”, који воде рат против Земље са циљем да униште човечанство. Џони...
 • Мордекај (2015)

  недела
  image
  Генијална високобуџетна комедији са сјајном глумачком екипом коју чине Џони Деп, Гвинет Палтроу, Јуан Макгрегор и Џеф Голдблум! Снимљена према популарној књизи...
 • Десперадо (1995)

  недела
  image
  Хладнокрвни револвераш путује од града до града убијајуќи нарко дилере који су на било који начин умешани у убиство његове вољене Домино.... Нимало досадан филм...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.