poster

Полицаецот од градинката

Kindergarten Cop (1990)

Режисер: Ivan Reitman
Tring Family | Утре | 09:50


рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 8/10
(68 гласови)

Слики

Полицаецот од градинкатаПолицаецот од градинкатаПолицаецот од градинкатаПолицаецот од градинкатаПолицаецот од градинкатаПолицаецот од градинкатаПолицаецот од градинкатаПолицаецот од градинкатаПолицаецот од градинкатаПолицаецот од градинкатаПолицаецот од градинкатаПолицаецот од градинкатаПолицаецот од градинкатаПолицаецот од градинкатаПолицаецот од градинкатаПолицаецот од градинкатаПолицаецот од градинкатаПолицаецот од градинкатаПолицаецот од градинкатаПолицаецот од градинкатаПолицаецот од градинкатаПолицаецот од градинкатаПолицаецот од градинкатаПолицаецот од градинкатаПолицаецот од градинката

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Две зачадени двоцевки (1998)

  image
  Уличниот шармер и коцкар Еди влегува во коцкарската игра на неговиот живот, каде влогот е животната заштеда на неговите тројца најдобри пријатели. Еди е најитриот...
 • Такси 2 (2000)

  image
  Јапонскиот министер за одбрана доаѓа во Франција за да ја провери способноста на француските полицајци во борбата против тероризмот и да го потпише "договорот на...
 • Другите дечки (2010)

  image
  Несоодветните детективи на њујоршката полиција, Гембл и Хојц (Вил Фарел и Марк Валберг) се осудени на доживотна канцелариска работа. Тие се мразат меѓусебно, како...
 • Такси 3 (2003)

  image
  Група криминалци, кои самите се нарекуваат „Бандата на Дедо Мраз“, предизвикуваат хаос во градот, а полицијата е немоќна. Началникот на полицијата Жибер е зафатен...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.