рејтинг: 7.0/10
Оценка на корисникот: 8/10
(46 гласови)

Содржина

Откако (двапати) се провлекуваат низ средно училиште, тајните полициски детективи Шмит (Џона Хил) и Џенко (Чанинг Татум) ги очекуваат големи промени кога одат на тајна мисија во еден локален колеџ. Но, кога Џенко среќава сродна душа во фудбалскиот тим, а Шмит се инфилтрира во боемската сцена на уметниците, тие почнуваат да го преиспитуваат своето партнерство. Сега не мора само да го решат случајот туку и да откријат дали е возможно да имаат меѓусебен однос на возрасни. Ако овие пораснати адолесценти успеат да се претворат од бруцоши во вистински мажи, колеџот можеби ќе биде најдобрата работа што им се случила.

Слики

Улица Скок бр. 22Улица Скок бр. 22Улица Скок бр. 22Улица Скок бр. 22Улица Скок бр. 22Улица Скок бр. 22Улица Скок бр. 22Улица Скок бр. 22Улица Скок бр. 22Улица Скок бр. 22Улица Скок бр. 22Улица Скок бр. 22Улица Скок бр. 22Улица Скок бр. 22Улица Скок бр. 22

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Грабеж на кулата (2011)

  image
  Работниците во еден луксузен станбен комплекс коваат завера да си ги украдат пензиите од расипан милијардер на Вол стрит, во оваа комедија, во која играат Бен...
 • Жешка потера (2015)

  image
  Еден строг и чесен полицаец (Рис Витерспун) се обидува да заштити една сексапилна вдовица (Софија Вергара) од еден нарко шеф додека низ Тексас ја бркаат...
 • Растурач 2 (2013)

  image
  Костимираниот средношколски херој Растурач ѝ се придружува на група нормални граѓани кои се инспирирани да се борат против криминалот во костими. Во меѓувреме,...
 • Полициска трага (1999)

  image
  Све што крадљивац дијаманата Мајлс Логан жели је да поврати свој дијамант и потом се повуче. Ствари се меѓутим компликују - он бива ухапшен, а на месту на коме је...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.