СОДРЖИНА

Том /Скот Спидмен/ позива Дена / Џејмс Марсден/ у свој стан на секс за једну ноќ. Али веќ после неколико пиќа Том везује Дена за столицу, узима му крв и шаље је на анализу у лабораторију на тест за АИДС и саопштава Дену да ќе га убити ако је којим случајем ХИВ позитиван…. Док чекају на резултат Том му се поверава, и прича о драматичним догаѓајима који су га недавно снашли у животу…

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Островот на черепите (2017)

  денес
  image
  Продуцентите на „Годзила се навраќаат на еден од најмоќните митови за чудовишни суштества во историјата. Оваа оригинална авантура ја раскажува приказната за еден...
 • Затура: Вселенска авантура (2005)

  денес
  image
  Двајца браќа кои се препираат се исфрлени во најдлабоката и најтемна вселена играјќи мистериозна игра што ја откриле во подрумот. Ако не ја довршат играта и не...
 • Погребaлнo друштвo (2002)

  денес
  image
  Шелдон Качер е нетипичен криминалец, кој има угледна работа во банка преку ден, а навечер се занимава со валкани работи. Тој ќе навлезе во мистичниот свет на...
 • 30 минути или помалку (2011)

  денес
  image
  Испорачувачот на пици Ник се судира со криминална шема кога го киднапираат двајца криминалци кои му врзуваат бомба на градите и му кажуваат дека има само неколку...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.