рејтинг: 4.2/10
Оценка на корисникот: 8/10
(5 гласови)

СОДРЖИНА

Кога тинејџерката Ками ќе се вљуби во Џејк, кого го запознала преку Интернет, нејзината самохрана мајка сфаќа колку тешко се справува со вљубувањето. Иако Ками верува дека Џејк е 23-годишен студент, сè што тој ѝ кажал за себе е лага…

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • A Fall from Grace (2020)

  image
  When a law-abiding woman gets indicted for murdering her husband, her lawyer soon realizes that a larger conspiracy may be at work.
 • The Caller (2011)

  image
  Troubled divorcee Mary Kee is tormented by a series of sinister phone calls from a mysterious woman. When the stranger reveals she's calling from the past, Mary...
 • The Silent Duel (1967)

  image
 • Вондер (2020)

  image
  Артур Бретник е ментално нестабилен теоретичар на заговор и приватен детектив со трауматично минато. Откако е ангажиран да истражи можно прикривање на убиство во...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.