СОДРЖИНА

Свештеникот Тед и неговата сопруга Емили се, навидум, совршен пар. Иако Емили го обожава својот сопруг, таа забележува дека веќе тој не ѝ обрнува внимание. Откако Тед ќе го вработи младиот Лук, нештата ќе се искомплицираат...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Дваесет и осум К (2012)

  четврток
  image
  Дива се враќа дома во Обединетото Кралство кога нејзиниот брат е уапсен за една кобна престрелка на бандите во Источен Лондон. Убедена во неговата невиност, таа...
 • Неочекувано страдање (2011)

  четврток
  image
  Реј Бредстон е возач, којшто сака да живее чесен живот по излегувањето од затвор, да ѝ биде добар татко на ќерката и да се искупи пред бившата жена. Додека се...
 • Vertikalna granica (2000)

  четврток
  image
  Питер се придружује алпинистичкој експедицији које креќе да освоји К2, други по висини планински врх на свету, уједно и најопаснији, који се налази на граници...
 • Ѕвездени патеки: Востание (1998)

  петок
  image
  Путујуќи свемирским беспуќима главни јунаци Звезданих стаза откривају извор живота на једној удаљеној планети. Медјутим, сазнаќе и да главешине Федерације имају...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.