рејтинг: 4.4/10
Оценка на корисникот: 1/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Пресуда (2003)

  image
  Мајкл Кејн игра Пјера Бросара, очајног човека у бекству од сопствене прошлости. Чувени злочинац ИИ светског рата, Бросар никада није изведен пред суд, живео је...
 • Часови (2013)

  image
  Татко се бори за неговата ќерка да го преживее ударот на ураганот Катрина.
 • Преговарачка (2005)

  image
  Агентот Лора Маршан е еден од најдобрите преговарачи во кризите со заложници. Сепак, нејзиниот проблем е што работи во машко-шовинистичка сфера. Кога ќе ги здружи...
 • Кучешка љубов (2000)

  image
  Три испреплетени приказни за животите на различни слоеви на општеството во Мексико Сити. Октавио се обидува да собере доволно пари за да побегне со својата...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.