Актерот:

 1. 1. Заразни (2008), филм
  ...
  Riley
 2. ...
  Jakob 'Picaro Gonnoff' Baumberger
 3. ...
  Background Person
 4. 4. Atlantic Rim (2013), филм
  ...
  Spitfire
 5. 5. 13/13/13 (2013), филм
 6. 6. Pernicious (2014), филм
  ...
  Shane
 7. 7. Feed the Devil (2015), филм
 8. 8. Locked Up (2017), филм
 9. ...
  Soldier

Режисер:

 1. 3. 12/12/12 (2012), филм
 2. 4. Atlantic Rim (2013), филм
 3. 6. Bound (2015), филм
 4. 8. Evil Nanny (2016), филм
 5. 9. The Horde (2016), филм
 6. 11. Locked Up (2017), филм
 7. 12. Devil's Domain (2017), филм
 8. 17. Devil's Revenge (2019), филм
 9. 19. Shark Season (2020), филм
 10. 22. Deadlock (2021), филм
 11. 23. Swim (2021), филм
 12. 25. Освета (2022), филм

Сцеарист:

 1. 3. Bound (2015), филм
  ...
  (screenplay)
 2. 4. Deadlock (2021), филм
 3. 5. Освета (2022), филм

Продуцент:

 1. ...
  co-producer

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.