рејтинг: 4.3/10
Оценка на корисникот: 3.5/10
(4 гласови)

Содржина

Двајца стари пријатели од полициското училиште, повторно се среќаваат, откако патиштата потполно им се разделиле. Оној кој е од другата страна на законот, го вовлекува исправниот во својот живот на изобилство, кој го наследил од неодамна убиениот пријател.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Цвет зла (2003)

  image
  Угледна политичарка Анне Цхарпин-Вассеур (Н. Баyе) главни је фаворит овогодишњих опќинских избора. Њезин супруг Гéрард (Б. ле Цоq), успјешан пословни човјек и...
 • Арбитража (2012)

  image
  Роберт Милер (Ричард Гир) е сопственик на осигурително друштво и очајно сака да ја комплетира продажбата на компанијата, пред да се дознае за неговите матни...
 • Часови (2013)

  image
  Татко се бори за неговата ќерка да го преживее ударот на ураганот Катрина.
 • Зависна (2014)

  image
  Зое је веома успешна пословна жена, која неизглед има све – мужа из снова кога воли, двоје прелепе деце и веома перспективну каријеру. Али, Зое има и страст којој...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.