рејтинг: 5.6/10
Оценка на корисникот: 1/10

СОДРЖИНА

Wхитлеy Стриебер (Ц. Wалкен) писац је из Неw Yорка који у складном браку са супругом Анне (Л. Цроусе) има сина Андреwа (Ј. Царлсон). Једног дана Wхитлеy с обитељи и пријатељима Алеxом (А. Катсулас) и Саром (Т. Ханауер) одлучи провести неколико дана у куќи за одмор далеко од велеградске гужве. На граници сна и јаве Wхитлеy и остали укуќани доживе трауматични сусрет с изванземаљцима што касније сви забораве...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Победничката (2005)

  среда
  image
  За да ги издржува своите десет деца, Евелин Рајан се пријавува на натпревар за пишување комерцијални џинглови.
 • Облог на векот (2015)

  денес
  image
  Во 2006-2007 г., група инвеститори се обложуваат против пазарот на хипотеки на САД. Во нивното истражување откриваат колку е дефектен и корумпиран тој свет.
 • Враќање во игра (2008)

  денес
  image
  Вистинска приказна за Џасмин Пламер, која на 11 години станала првата жена која играла на фудбалскиот натпревар Поп Варнер.
 • Девојка са бисерном минѓушом (2003)

  денес
  image
  Шпекулација о томе како је изгледао живот Грит, шеснаестогодишњакиње, која је приказана на Вермеровој истоименој слици. Прича је смештена у Холандији, XВИИ је...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.