Содржина

Група пријатели се собираат на вечера, но кога мистериозна комета ќе помине над Земјата, тие се вовлечени во низа необјасниви настани...

Слики

Кохерентност

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Пророштва од темнината (2002)

  image
  Репортер оди во мал град во Западна Вирџинија за да истражува низа чудни случувања, вклучувајќи ментални визии и појави на бизарни ентитети.
 • Берлински синдром (2017)

  image
  Клер (Тереса Палмер) је млада аустралијска новинарка која је кренула у посету Немачкој. Наишла је на Ендија (Маx Риемелт) са којим је имала интиман однос....
 • 12 мајмуни (1995)

  image
  Во оваа модерна научно-фантастична класика, Брус Вилис ја игра улогата на затвореник од иднината, испратен назад во времето за да запре еден смртоносен вирус да...
 • Џералдова игра (2017)

  image
  When a harmless game between a married couple in a remote retreat suddenly becomes a harrowing fight for survival, wife Jessie must confront long-buried demons...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.