рејтинг: 5.4/10
Оценка на корисникот: 8.3/10
(3 гласови)

Содржина

Психолошки трилер во кој млада британска двојка што патува низ рурална Австралија се здружува со таинствен и харизматичен Американец.

Слики

ИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезната

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Опасност од длабочините (2016)

  image
  Додека сурфа на една изолирана плажа, Ненси навлегува во територијата на една голема бела ајкула. Иако се наоѓа на 200 метри од брегот, преживувањето се покажува...
 • Остарени (2021)

  image
  Од М. Најт Шјамалан доаѓа застрашувачки трилер со импресивна актерска екипа која ги вклучува Гаел Гарсија Бернал, Руфус Сјуел, Томасин Мекензи и Алекс Волф....
 • Врколак (2010)

  image
  Бенисио Дел Торо игра благородник кој се враќа на својот семеен имот откако брат му исчезнува. Откако повторно се соединува со својот отуѓен татко, тој тргнува во...
 • Наследено зло (2018)

  image
  Секое семејство има свои тајни. Некои водат директно во пеколот. По смртта на Елен Греам, нејзиното семејство почнува да открива застрашувачки тајни за нивното...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.