СОДРЖИНА

Осуммина талентирани кандидати влегуваат во потесниот избор на една мистериозна и моќна корпорација. Ги ставаат во една соба без прозорци и им даваат 80 минути време да одговорат само на едно прашање. Притоа, мора да се придржуваат кон 3 правила, во спротивно, ќе бидат дисквалификувани. Кога часовникот почнува да отчукува, кандидатите ја превртуваат хартијата за да го видат прашањето, но ги чека големо изненадување.
Одлично осмислен психолошки трилер кој не наведува да размислиме колку далеку сме подготвени да одиме за да го добиеме она што го посакуваме.

Слики

ИспитИспитИспитИспитИспитИспитИспитИспит

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Опроштај (2017)

  денес
  image
  После година Апартхејда, надбискуп Дезмонд Туту се среќе са бруталним убицом који од њега тражи опроштај…
 • Измама (2006)

  Утре
  image
  Свештеникот Тед и неговата сопруга Емили се, навидум, совршен пар. Иако Емили го обожава својот сопруг, таа забележува дека веќе тој не ѝ обрнува внимание. Откако...
 • Последниот обред (2012)

  Утре
  image
  Натан (Р. Доноуху), студент по антропологија повикува неколку свои колеги и професорот (С. Дорф) на напуштениот ранч на своето семејство кој се наоѓа на света...
 • Ловачка тишина (2019)

  недела
  image
  У природном резервату у џунгли Мисионеса, Исмаел Гузман је шумар који свакодневно патролира планином, тражеќи ловокрадице. Орландо Венек је досељеник из Европе,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.