рејтинг: 4.9/10
Оценка на корисникот: 7.3/10
(14 гласови)

Слики

Отети у колимаОтети у колимаОтети у колима

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • ’Ртот на стравот (1991)

  image
  Након одслужења вишегодишње затворске казне због силовања, Макс Кеди оптужује човека који је био његов јавни бранилац, Сема Баудена. Макс започиње кампању против...
 • Единаесетмината на Оушн (2001)

  image
  Харизматичниот Дени Оушн (Џорџ Клуни) избира врвен тим од специјалисти за да ограбат 150 милиони долари во една ноќ! Целта е безмилосниот претприемач Тери...
 • Дванаесетмината на Оушн (2004)

  image
  Џорџ Клуни, Бред Пит, Мет Дејмон, Џулија Робертс и Дон Чидл се враќаат како најзабавната банда измамници. Овојпат нивни цели се Париз, Рим и Амстердам, а бившата...
 • Плиток гроб (1994)

  image
  Дејвид, Џулиет и Алекс делат стан во Единбург и се во потрага по четврти цимер. По повеќе разговори, тие се одлучуваат за таинствениот Хуго, кој кратко време по...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.