СОДРЖИНА

Кога Никол се запознала со Дејвид, сè изгледало совршено, но таа сфаќа дека Дејвид има мрачна страна и неговото обожавање се претвора во опсесија, сонот во кошмар, а нејзината љубов во страв.

Слики

СтравСтравСтравСтравСтравСтрав

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Арбитража (2012)

  image
  Роберт Милер (Ричард Гир) е сопственик на осигурително друштво и очајно сака да ја комплетира продажбата на компанијата, пред да се дознае за неговите матни...
 • Човечки фактор (2021)

  image
  Мистериозна инвазија на домот го потресува космополитското семејство од средната класа. Обидувајќи се да го разберат инцидентот, нивните сведоштва за тоа што се...
 • Стокхолм, Пенсилванија (2015)

  image
  Една млада жена (Саорис Ронан) која била киднапирана од непознат човек кога имала само пет години, се враќа дома кај своето семејство кое одвај го препознава. Таа...
 • Бескрајна бура (2022)

  image
  Додека се искачува на планината Вашингтон во Њу Хемпшир, искусна алпинистка (Наоми Вотс) одлучува да се врати назад пред да стигне до врвот зашто се приближува...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.