poster

Ко наѓе његово

Finder's Fee (2001)

драма, трилер | Канада, САД
Режисер: Jeff Probst

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 8/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Улични уметник Типер, проналази новчаник на улици, једне кишне вечери у Њујорку. У њему се налази и број телефона, па он сазнаје да новчаник припада Ејвери Филипсу. Најзанимљивија ствар је што Типер налази и среќку вредну шест милиона долара...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ѓавоље створење (1943)

  петок
  image
  Прича о браќи близанаца доктора, и када један убије другог, који се враќа из мртвих као вампир, уз помоќ свога помоќника...
 • Американска жена (2018)

  петок
  image
  Животот на Деб се менува засекогаш кога нејзината ќерка тинејџерка мистериозно исчезнува. Таа мора да го одгледува својот внук и да се справува со проблемите што...
 • Двобој (2016)

  петок
  image
  Тексас, 1887: Место полно со насилство, митови и легенди. Абрахам Брент (Вуди Харелсон), познат како Пророкот, владее со градот Маунт Хермон како со култ....
 • Самрак: Млада месечина (2009)

  петок
  image
  Едвард ја напушта Бела по нападот во кој речиси го губи животот. Во својата депресија, влегува во уште една тешка врска, овој пат со блискиот пријател, Џејкоб Блек.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.