СОДРЖИНА

Забаван и симпатичан компјутерски анимирани филм, чија се прича животом помоќника једног злог научника. У питању је полу-пародија на др. Франкенштајна, у режији Ентонија Леондиса, чије је чедо и анимирани филм Лило и Стич 2. Гласове јунацима позајмили су познати филмски глумци и двојица ТВ водитеља.
Маларија је била лепа, плодна краљевина док је није потпуно променила необјашњива климатска промена. Нови краљ, злогласни Малберт, увео је тиранију.
Један од потлачених, грбавац Игор, присиљен је да ради као помоќник једног научника. Пошто је изузетно талентован, и сам би желео да напредује и да сам постане Зли Научник. Једнога дана, Игор добија прилику да направи оно што је одувек желео: вештачко живо биќе изванредних способности.

Слики

ИгорИгорИгорИгорИгор

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Том и Џери и Волшебникот од Оз (2011)

  петок
  image
  Придружете им се на омилените домашни миленичиња во волшебното патување со Дороти, Тото, гавранот, лимениот човек и плашливиот лав, во оваа забавна преработка на...
 • Басна на денот (2018)

  петок
  image
  Секој ден г. Був, качен на своето дрво, чита од „Дневна басна“ – локалниот весник – прекрасни приказни за урнебесните авантури на пердувните и крзнени жители што...
 • Земља пре времена X: Велики дуговрати (2003)

  петок
  image
  Мало Стопало је веќ искусио многе авантуре, али у овом новом издању серије „Тхе Ланд Бефоре Тиме“ нова авантура му може променити живот - и то заувек.
 • Патролни шепи (2021)

  петок
  image
  Кога нивниот ривал Хамдингер, станува градоначалник на Адвенчер Сити и почнува да прави хаос, Рајдер и херојските кученца одат да се соочат со предизвикот. По...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.