poster

Стардог и Турбокет

StarDog and TurboCat (2019)

Режисер: Ben Smith
CineStar Prem. 1 | денес | 09:35

рејтинг: 5.1/10
Оценка на корисникот: 10/10
(6 гласови)

Содржина

Во 1969 година во вселената е лансиран пес. Необична незгода го претвора песот во суперхерој и го лансира во иднината. За да се одбрани од луѓето кои сега мразат животни, потребен му е супер-помошник. Совршена семејна авантура за најголемите суперхерои што некогаш биле пуштени од поводник.

Слики

Стардог и ТурбокетСтардог и ТурбокетСтардог и ТурбокетСтардог и ТурбокетСтардог и Турбокет

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.