СОДРЖИНА

ФБИ и ДЕА удружују снаге како би ухватиле шефа мафије пре него што он уједини интернационалне гангстере. ФБИ агент Дајан Норвуд је спремна да учини све па чак и да откаже своје венчање само да би ухватила великог преваранта Ливингстона. На свом задатку она наилази на велику препреку која се зове Мекс Периш, агента из супарничке агенције која такоѓе жели Периша. Али на крају схватају да је најбољи начин да га ухвате, да удруже снаге....

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Вондер Вуман (2017)

  денес
  image
  Кога еден пилот се урива и раскажува за конфликтот во надворешниот свет, Амазонката Дијана го напушта својот дом, убедена дека може да ја спречи заканата. Во...
 • Браќата Блуз (1980)

  денес
  image
  Џејк Блуз, штотуку излезен од затвор, го собира својот стар бенд за да го спаси католичкиот дом во кој израснале тој и брат му.
 • Без милост (2009)

  денес
  image
  Откако ќе отслужи половина од затворската казна заради убиство во самоодбрана, Џон ќе биде пуштен на слобода условно. Наскоро ќе дознае дека токму сопругата на...
 • Клекнат тигар, скриен змеј (2000)

  денес
  image
  „Притајени тигар, скривени змај, борилачки филм велике илузије и поетског покрета оскаровца Анга Лија, заправо је изузетна љубавна прича која је приказана...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.