poster

Црниот пантер 2: Ваканда засекогаш

Black Panther: Wakanda Forever (2022)

Режисер: Ryan Coogler

Оценка на корисникот: 9.3/10
(75 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
  • Зелени витез (2021)

    image
    „Зелени витез“ је авантура заснована на безвременској легенди о краљу Артуру и говори о немилосрдном и тврдоглавом неќаку краља Артура, Гавејну, који креќе у...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.