poster

Црниот Адам

Black Adam (2022)

Режисер: Jaume Collet-Serra

Каде да се погледне
Во кината од 21.10.22
Cineplexx
рејтинг: 6.9/10
Оценка на корисникот: 10/10
(2 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Хаос који хода (2021)

  image
  У не тако далекој будуќности, Тод Хјуит(Том Холанд) упознаје Виолу (ДејзиРидли), тајанствену девојку која се појављује на његовој удаљеној планети, где су све...
 • Војна на ѕвездите: Последниот џедај (2017)

  image
  Со уништувањето на Републиката почнува да владее Првиот ред. Врховниот водач Снок се обидува да го уништи отпорот и да го зацврсти своето владеење во вселената....
 • Чудесниот Спајдермен (2012)

  image
  Еден од најпознатите ликови на светот се враќа на големото платно со новото поглавје од филмовите за Спајдермен, „Чудесниот Спајдермен“. Филмот раскажува различна...
 • Човек-пајак: Нема пат до дома (2021)

  image
  За првпат во филмската историја на Човекот-пајак, се открива идентитетот на нашиот пријателски херој од соседството, доведувајќи ги неговите одговорности како...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.