рејтинг: 6.6/10
Оценка на корисникот: 7.5/10
(72 гласови)

СОДРЖИНА

Истрага го води Џејмс Бонд (Даниел Крег) на трагата на Доминик Грин (Метју Алмарик), светски познат бизнисмен за зелена технологија. Кога Грин помага во пуч во Боливија за да си ги оствари намерите, Бонд мора да го спаси денот.
При својата постојана потрага по правда низ целиот свет, Џејмс Бонд (Даниел Крег) ја среќава убавата но жестока Камил (Олга Куриленко) која го води до Доминик Грин (Метју Алмарик), безмилосен бизнисмен и главна сила во мистериозната организација Квантум. Кога Бонд открива конспирација која има за цел да ја преземе контролата врз еден од најважните природни ресурси на светот, тој мора да се справува со предавства, измами и убиство за да го неутрализира Квантум пред да биде предоцна!

Слики

Зрно утехаЗрно утехаЗрно утехаЗрно утехаЗрно утехаЗрно утехаЗрно утехаЗрно утехаЗрно утехаЗрно утехаЗрно утехаЗрно утехаЗрно утехаЗрно утехаЗрно утехаЗрно утехаЗрно утехаЗрно утехаЗрно утехаЗрно утехаЗрно утехаЗрно утехаЗрно утеха

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.