poster

The Hatred

The Hatred (2017)

Режисер: Michael G. Kehoe

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 5.6/10
(35 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Цвеќе на таванот (2014)

  image
  „Цвеќе на таванот“ ја раскажува приказната за децата Долангангер, кои по неочекуваната смрт на нивниот татко се убедени од мајка им да се кријат на таванот од...
 • Спокој (2019)

  image
  Бејкер Дил (Метју Меконахи) е капетан на рибарски брод, кој работи и како водич на островот Плимут. Неговиот живот се превртува наопаку кога поранешната сопруга...
 • Убица са бушилицом (1979)

  image
  Уметник полако почиње губити разум када се, заједно с цимеркама мора борити око плаќања рачуна. Панк бенд који живи испод њега свакодневно га иритира. Његов...
 • Исповеди (2016)

  image
  Се одржува состанок на Г8 во луксузнен хотел на германското крајбрежје. Најмоќните економисти во светот се состануваат за да донесат важни одлуки кои во големи...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.