poster

Дворац за Божиќ

A Castle for Christmas (2021)

авантуристички, комедија, драма, семејни, романса | Обединетото Кралство, САД
Режисер: Mary Lambert

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.5/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Господар лопова (2006)

  денес
  image
  Ова мистична чаролија је прича у стилу Харија Потера, која нам дочарава омиљене ликове из пера славне списатељице Корнелије Функе. Након мајчине смрти, два дечака...
 • Голем лажго (2002)

  денес
  image
  Френки Мјуниз е во главната улога во овој блокбастерски хит за холивудски продуцент кој краде идеја на 14-годишник.
 • Градот Ембер (2008)

  денес
  image
  Со генерации, жителите на градот Ембер живееле во прекрасен, осветлен свет, но одеднаш се расипува нивниот моќен генератор.
 • Дечак олује (2019)

  денес
  image
  „Дечак олује“ је прича заснована на безвременој аустралијској новели Колина Тијела о врло необичном и безусловном пријатељству. Главну улогу тумачи Џефри Раш,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.