poster

Лошите момци

The Bad Guys (2022)

Режисер: Pierre Perifel

Каде да се погледне
Во кината од 28.4.22
Cineplexx
рејтинг: 6.9/10

СОДРЖИНА

Неколку реформирани, но неразбрани поранешни криминални животни, се обидуваат да бидат добри, со неколку катастрофални резултати.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Алвин и верверичките (2007)

  денес
  image
  Како што се развива приказната, запознаваме три верверички Алвин, Симон и Теодор, кои гледаат како нивниот дом е рапарчен од компанија за Божиќни елки. Како што...
 • Снежана и седам патуљака (2019)

  денес
  image
  Овога пута чаролија се не скрива у јабуци него у магичној црвеној ципелици помоќу које ќе се принцеза ослободити клетве која ју је претворила у патуљка! Велика...
 • Брчки (2011)

  денес
  image
  Заснован на истоимениот стрип Пак Рок, награден во 2008 година со Шпанската национална награда за стрип, филмот „Брчки“ го прикажува пријателството помеѓу Емилиј...
 • До твојата последна смрт (2019)

  денес
  image
  Излегувајќи како единствена преживеана од изопачената игра на татко ѝ, Миријам добива понуда од натприродниот Господар на играта да се врати во времето и да се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.