poster

Усамљена срца

Lonely Hearts (1991)

Режисер: Andrew Lane

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.8/10

СОДРЖИНА

Алма је усамљена жена која се заљубљује у Френка, преваранта који јој краде сав новац након што је завео. Френк не жели да остане са њом, али тренутно нема друго решење за ту ситуацију у случају да она реши да оде и пријави га полицији. У исто време у потрази за Френком, на вруќем трагу и за петама им је жена приватан детектив, која ради на случају једне од Френкових бивших жртава

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Прибежиште (2013)

  image
  Мистериозна млада жена пристигнува во мал град во Северна Каролина. Нејзината неподготвеност да се приклучи на заедницата покренува прашања за минатото меѓу...
 • Опседнати (2009)

  image
  Успешен менаџер на активи кој штотуку добил големо унапредување, е многу среќен. Кога сезонски работник почнува да го следи, сите работи на кој работел напорно се...
 • Зборови (2012)

  image
  Млад писател конечно доживува успех објавувајќи го својот роман. Има само еден проблем - тој не го напишал романот. Принуден е да ја плати цената за кражба на...
 • Пијани анѓео (1948)

  image
  Млади припадник јакуза Матсунага одлази код доктора Санаде како би му извадио метак. Иако веќ прилично уништен алкохолом, због чега му је ординација смештена у...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.