рејтинг: 6.6/10
Оценка на корисникот: 8.4/10
(24 гласови)

Содржина

Под улиците на Лондон, Роди Сент Џејмс е разгалено милениче глувче кое мисли дека успеало. Но кога канализациониот стаорец по име Сид - дефиниција за „неморал“ - ќе скокне од мијалникот и ќе одлучи дека е негов ред да ужива во луксузот, Роди планира да се ослободи од штетникот со тоа што ќе го намами во тоалетот за нурнување во шолјата. Планот на Роди му се удира од глава кога тој ненамерно ќе биде однесен во раздвижениот свет долу.

Слики

ОднесениОднесениОднесениОднесениОднесениОднесениОднесениОднесениОднесениОднесениОднесениОднесениОднесениОднесениОднесени

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Викинг Вики и чаробни мач (2019)

  image
  Виц је млади Викинг као ниједан други: није баш јак, али веома је паметан. Када његов отац Халвар, сеоски поглавар, украде од свог заклетог непријатеља маг чни...
 • Писма за Јулија (2010)

  image
  Едноставната идеја за романтичната љубов може да ги натера луѓето да ја испитаат нејзината одржливост, разумност, како и храброста која е потребна за да не се...
 • Мускетарот (2001)

  image
  Д'Артањан заминува од своето село во Гаскоња и оди во Париз каде што сака да стане еден од елитните мускетари на кралот, но и да го најде човекот што му го убил...
 • Тајни агент бебиситер (2005)

  image
  Специјалац Шејн Волф води акцију спасавања важног владиног научника Хауарда Пламера, али на крају не успева и Пламер је убијен. Покушавајуќи да се искупи, Шејн се...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.