СОДРЖИНА

Air Force Sgt. Joe Fitzpatrick meets and marries a beautiful model, Maggie Putnam, on the eve of being shipped off to Spain. When the new Mrs. Fitzpatrick waits to join her husband, she promises him in a letter "the most wonderful surprise that could happen to two people." Joe naturally assumes that she's pregnant, but the surprise turns out to be a fabulous new car that he won in a raffle. His new bride and car win him the scorn and jealousy of Spain's most famous toreador, not to mention the suspicions of his commanding officer.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Welcome Mr. President (2013)

  среда
  image
  A Mr. No One is mistakenly elected President of the Italian Republic.
 • Веридба (1996)

  среда
  image
  Арманд је хомосексуалац који води екстравагантни ноќни клуб у Миамију. Ту наступају трансвестити, меѓу којима је главна звезда Алберт, Армандов изабраник. Њихов...
 • Американска туршија (2020)

  среда
  image
  Во 1920, еден имигрант, работник во фабрика за конзервирање, случајно паѓа во расолот и останува таму, совршено сочуван 100 години. Тој се враќа во живот и...
 • Измамник (2010)

  среда
  image
  Измамникот Еди Саливен ќе падне во големи долгови, па ќе реши да смисли план да заработи пари. Ќе го запознае Волтер, кој собира пари за сиропиталиште и ќе го...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.