REKOMANDIMET
 • The good doctor (2017)

  e enjte
  image
  Shaun Murphy, a young surgeon with autism and savant syndrome, relocates from a quiet country life to join a prestigious hospital surgical unit. Alone in the...
 • Operation Repo (2007)

  e enjte
  image
  Take a look inside the fast-paced, high pressure world of car repossession with a team of highly trained professionals from California's San Fernando Valley.
 • Rođena zvijezda (2004)

  e enjte
  image
  Based on a song she wrote and performed, a young girl wins a national contest for a recording contract. Now she must balance the life of a normal teenager with...
 • Urgjenca e Cikagos (2015)

  e enjte
  image
  Një emocion përmes kaosit të përditshëm të spitalit më eksploziv të qytetit dhe ekipit kurajoz të mjekëve që e mbajnë atë së bashku. Ato do të trajtojnë raste...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.